Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка жіноча в сіточку чорного кольору р.L/XL 173627M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L/XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 59 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S/M |
- Ціна: 260 ₴






