
Спортивні штани жіночі на флісі персикового кольору р.44-46 168426M
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 168426_!185000_44-46
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивні штани жіночі на флісі персикового кольору р.44-46 168426M
Країна виробник: Китай
Виробник: Ttery Store
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44-46 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 68 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Місце розміщення | Одесса |
| Виробник | Ttery Store |
| Розмір | 44-46 |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Персиковий |
- Ціна: 350 ₴





